Leuze

Новини

Simple Vision – нова лінійка датчиків машинного зору Leuze

14.09.2023

Leuze electronic випустила нову лінійку датчиків машинного зору – Simple Vision. Датчики Simple Vision – це прості у використанні високопродуктивні оптичні системи для виявлення присутності об’єктів, вимірювання, підрахунку та зчитування коду.

Нові компоненти для розумного виробництва від Leuze: IO-Link master

26.09.2021

Продовжуючи рух в напрямку інтеграції технологій Industry 4.0 та побудови розумного виробництва (Smart Factories), німецька компанія Leuze розширила асортимент своєї продукції, випустивши нову лінійку пристроїв — модулі IO-Link master.

Автоматизація складського господарства на прикладі нового логістичного центру Leuze

16.07.2021

Наш партнер, німецька компанія Leuze, побудувала для себе надсучасний логістичний центр, автоматизувавши його на базі рішень, які вона пропонує для автоматизації складів.

Сканер Leuze DCR 200i – переможець Inspect Award

18.03.2021

Стаціонарний сканер Leuze DCR 200i для зчитування штрих-кодів та QR-кодів визнаний незалежними галузевими експертами і редакторами авторитетних німецьких видань як найкращий.

Щілинні датчики Leuze для етикетувальних машин, що використовуються в пакувальній промисловості

14.02.2021

Пакувальна промисловість використовує етикетки різних форматів, розмірів, матеріалів та фактур, які наклеюються на продукцію та упаковку за допомогою етикетувальних машин. Точність розміщення етикеток дуже важлива в цьому процесі, враховуючи високу швидкість транспортера. Для досягнення високої точності їх розміщення важливо, щоб етикетки були чітко виявлені. Для цього й потрібні щілинні датчики.

Оптична система передачі даних DDLS 500 Leuze electronic

10.08.2020

Німецька компанія Leuze electronic розробила оптичну систему передачі даних серії DDLS 500 для використань, коли необхідно передавати дані від рухомих чи віддалених об’єктів без кабелю.

Нова серія датчиків детекції DRT 25C Leuze для конвеєрів

21.06.2020

Німецька компанія Leuze, експерт в галузі виробництва сенсорів для пакувальних ліній, розробила нову серію датчиків для надійного виявлення об’єктів на конвеєрній стрічці - DRT 25C. В якості базового орієнтира виступає поверхня конвеєра і завдяки цьому DRT 25C працюють в широкому діапазоні виявлення форм і поверхонь, а при зміні продукту перелаштовувати датчик не потрібно.