Leuze electronic

Головна Продукція

Продукція

Компанія Leuze electronic пропонує своїм клієнтам велику лінійку датчиків і аксесуарів до них для автоматизації виробництва, які можна поділити на шість великих груп. Таким чином ми є надійним партнером не лише в галузі простих, стандартних датчиків, але й в галузі інноваційних високотехнічних рішень. Запрошуємо Вас подивитися на нашому сайті всю лінійку нашої продукції.

Дискретні датчики

В цьому розділі Ви знайдете датчики, які допомогають виявляти об’єкти, або позіціонувати їх. Датчики цього розділу мають різні принципи дії – фотоелектричний, ультразвуковий або індуктивний, але всі вони мають на виході дискретний сигнал. Тут Ви можете вибрати датчики з великої кількості різних виконань і принципів роботи.

Вимірювальні датчики

Вимірювальні датчики призначенні для визначення дистанцій, позіціонування елементів системи та вимірювання інших параметрів. Як локальна частина системи автоматизації датчики Leuze electronic можуть не тільки робити вимірювання, а й проводити деякі обчислення, зменшуючі тим самим навантаження на систему керування. В цьому розділі ви зможете знайти датчики в різних корпусах, що проводять вимірювання за різними принципами для максимально точного і надійного рішення автоматизації процесів.

Датчики безпеки

В якості одного зі світових лідерів в технології виробництва компонентів систем безпеки для автоматизації промисловості, ми пропонуємо Вам ефективні засоби захисту персоналу, що відповідають міжнародним стандартам безпеки.

Системи ідентифікації

Виготовлення засобів з ідентифікаціі штрих-кода, матрічного кода, 2D-кода, радіочастотних RFID міток є одним з ключових напрямків нашої діяльності. Порівнянно з іншими виробниками систем ідентифікаціі ми пропонуємо широкий діапазон технологій ідентифікаціі, що дозволяє нам бути максимально гнучкими до задач наших клієнтів. Наша продукція забезпечує абсолютну надійність і максимальну відповідність Вашій системі. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашими системами ідентифікаціі.

Системи передачі даних

Велику роль при автоматизації виробництва крім використання сучасних пристроїв відіграє зв’язок їх з системою через велику кількість різних протоколів, свобода використання різних польових шин з системами Leuze значно полегшує роботу по побудові систем автоматизації.

Системи машинного зору

В сучасній практиці промислової автоматизації значно виростає роль систем машинного бачення. В деяких задачах використання таких систем вже стає стандартним вирішенням. В деяких задачах застосування машинного бачення може підвищити надійність і функціональність системи. В цьому розділі Ви можете ознайомитися з характеристиками наших систем для вдалого застосування їх на своїх об’єктах.