Leuze

Головна Продукція

Продукція

Компанія Leuze electronic пропонує своїм клієнтам велику лінійку датчиків і аксесуарів до них для автоматизації виробництва, які можна поділити на шість великих груп. Таким чином ми є надійним партнером не лише в галузі простих, стандартних датчиків, але й в галузі інноваційних високотехнічних рішень. Запрошуємо Вас подивитися на нашому сайті всю лінійку нашої продукції.

Дискретні датчики

Дискретні датчики

В цьому розділі Ви знайдете датчики, які допомогають виявляти об’єкти, або позіціонувати їх. Датчики цього розділу мають різні принципи дії – фотоелектричний, ультразвуковий або індуктивний, але всі вони мають на виході дискретний сигнал. Тут Ви можете вибрати датчики з великої кількості різних виконань і принципів роботи.
Вимірювальні датчики

Вимірювальні датчики

Вимірювальні датчики призначенні для визначення дистанцій, позіціонування елементів системи та вимірювання інших параметрів. Як локальна частина системи автоматизації датчики Leuze electronic можуть не тільки робити вимірювання, а й проводити деякі обчислення, зменшуючі тим самим навантаження на систему керування. В цьому розділі ви зможете знайти датчики в різних корпусах, що проводять вимірювання за різними принципами для максимально точного і надійного рішення автоматизації процесів.
Датчики безпеки

Датчики безпеки

В якості одного зі світових лідерів в технології виробництва компонентів систем безпеки для автоматизації промисловості, ми пропонуємо Вам ефективні засоби захисту персоналу, що відповідають міжнародним стандартам безпеки.
Системи ідентифікації

Системи ідентифікації

Виготовлення засобів з ідентифікаціі штрих-кода, матрічного кода, 2D-кода, радіочастотних RFID міток є одним з ключових напрямків нашої діяльності. Порівнянно з іншими виробниками систем ідентифікаціі ми пропонуємо широкий діапазон технологій ідентифікаціі, що дозволяє нам бути максимально гнучкими до задач наших клієнтів. Наша продукція забезпечує абсолютну надійність і максимальну відповідність Вашій системі. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашими системами ідентифікаціі.
Системи передачі даних

Системи передачі даних

Велику роль при автоматизації виробництва крім використання сучасних пристроїв відіграє зв’язок їх з системою через велику кількість різних протоколів, свобода використання різних польових шин з системами Leuze значно полегшує роботу по побудові систем автоматизації.
Системи машинного зору

Системи машинного зору

В сучасній практиці промислової автоматизації значно виростає роль систем машинного бачення. В деяких задачах використання таких систем вже стає стандартним вирішенням. В деяких задачах застосування машинного бачення може підвищити надійність і функціональність системи. В цьому розділі Ви можете ознайомитися з характеристиками наших систем для вдалого застосування їх на своїх об’єктах.