Leuze

Головна Leuze в Україні Про компанію СВ АЛЬТЕРА

Про компанію СВ АЛЬТЕРА

СВ АЛЬТЕРА працює на промисловому ринку України з 1998 року. За цей період компанія зарекомендувала себе надійним постачальником електротехнічного, електромеханічного обладнання, засобів автоматизації провідних європейських виробників. Сьогодні ми займаємо лідируючі позиції на українському ринку в області електротехніки і систем автоматизації технологічних процесів. Компанія має представництва в 17 містах України.

Наша мета - максимально ефективно вирішувати завдання клієнта в області модернізації підприємств, автоматизації виробництва і управління, ресурсозбереження, підвищення продуктивності обладнання. На сьогоднішній день ми маємо портфель проектів різного ступеня складності для харчової, текстильної, метало-та деревообробної, хімічної та нафтової промисловості, підприємств атомної енергетики і верстатобудування, ряду галузевих НДІ і дослідницьких центрів.

Такі компанії як Leuze electronics, Dwyer, Kobold, Carlo Gavazzi, Socomec, EAO, Relpol, Lovato Electric, Lenze, WEG, VIPA та ін. довірили нам ексклюзивне право представляти їх продукцію на території України. Завдяки прямим дистрибуторським контрактами з постачальниками ми забезпечуємо нашим клієнтам широкий модельний ряд сучасного обладнання за конкурентоспроможними цінами.

Визначальними напрямками нашої діяльності є:

  • КВП і датчики
  • Промисловий електропривод
  • Промислові контролери та системи АСУ ТП
  • Обладнання для мереж низької/середньої напруги
  • Низьковольтна комутаційна апаратура

Інтелектуальний потенціал компанії в поєднанні з досвідом, гнучкою технічною та економічною політикою забезпечують СВ АЛЬТЕРА лідируючі позиції на ринку електротехніки і систем автоматизації сьогодні і дозволяють упевнено дивитися в майбутнє.

Перейти на сайт компанії СВ АЛЬТЕРА